O nas

Kim jesteśmy?

Moglibyśmy napisać, że jesteśmy profesjonalistami, dla których jakość to najwyższa wartość. Że wyróżnia nas ogromna pasja oraz kreatywność. Moglibyśmy.

Ale prawda jest taka, że naszym celem jest po prostu tworzenie funkcjonalnych rozwiązań. Spełniamy się w tym kierunku już od ponad 5 lat. Lubimy sprawdzone rozwiązania, ale nie zawsze jesteśmy im wierni. Szukamy nieprzeciętnych wyzwań, które pozwalają nam na ciągły rozwój oraz zdobywanie doświadczenia na wielu polach i przy użyciu nowinek technologicznych. To dzięki nim stale poszerzamy ofertę. Doceniamy jednak również standardowe projekty, które trzymają nasze ambicje w ryzach.

Zainteresowany? Zgłoś się do nas! Może to właśnie Twoje zlecenie stanie się naszym nowym wyzwaniem.

Cztery zespoły specjalistów

  • Programistów .NET
  • Programistów Python
  • Webmasterów
  • Grafików

Programistów .NET

nasz najbardziej rozbudowany i doświadczony zespół, gotowy stawić czoło największym wyzwaniom

Programistów Python

specjalnie dla klientów preferujących rozwiązania opensource stworzyliśmy zespół realizujący projekty w technologii Python

Webmasterów

projektujemy cross-browsingowe i optymalne strony internetowe w oparciu o najnowsze technologie

Grafików

estetyczny i nowoczesny design oraz funkcjonalny user experience powstaje dzięki twórczej pracy zespołu naszych grafików

RAFAŁ RZESZOWIAK I MARCIN BANASIK

Znamy się od dawna, bo razem stawialiśmy pierwsze kroki w jeździe na nartach. Po wielu latach spotkaliśmy się ponownie, tym razem jako studenci Politechniki Warszawskiej. Nie zostaliśmy profesjonalnymi narciarzami, ale zdecydowaliśmy się na zawodowstwo w programowaniu. Doświadczenie zaczęliśmy zdobywać już na uczelni, a chwilę później kolejne wspólne pierwsze kroki stawialiśmy w naszej firmie.

Prowadzenie własnego biznesu to niełatwe zadanie, z którym zmierzamy się każdego dnia, aby utrzymać wysoki poziom i szeroki zakres usług na wciąż rozwijającym się rynku informatycznym. Myślimy i działamy perspektywicznie, aby spełniać naszą wizję JMR. I jak na razie chyba nam się to całkiem dobrze udaje. Dziś dla JMR pracuje ponad 20 osób. Staramy się, żeby atmosfera i realizowane projekty motywowały do działania. Pamiętamy o swoich początkach, więc dajemy szansę studentom, aby tak jak my mogli rozwijać swoje zainteresowania i uczyć się zawodu w praktyce. JMR to jednak nie tylko wylęgarnia przyszłych programistów i web masterów. W zespole prężnie działają również wykwalifikowani profesjonaliści, którzy zaufali marce JMR i współpracują na jej wizerunek.

Wciąż sięgamy po więcej – nowe technologie, kolejne ambitne projekty. Jeśli stawiamy sobie granice, to tylko po to, by je wkrótce przekroczyć.

PRZEKONALIŚMY CIĘ? POWIERZ NAM SWÓJ PROJEKT!

Kontakt

JMR Technologies Sp. z o.o. ul. Wołodyjowskiego 75 02-724 Warszawa

+48 22 415 55 80 kontakt@jmr.pl