Eatzone

#ux #design #cms #crm

Żyj zdrowo!

EatZone to platforma przeznaczona dla osób dbających o zdrowy styl życia, a przede wszystkim o właściwy sposób odżywiania. Głównym założeniem portalu jest prowadzenie cateringu dietetycznego z rozbudowanym systemem zamówień. Funkcjonalność serwisu opiera się na dedykowanym oprogramowaniu CRM przystosowanym do zarządzania obiegiem informacji. Specjaliści EatZone za pośrednictwem systemu mogą kompleksowo zadbać o każde zlecenie, począwszy od dobrania odpowiedniej diety dla klienta, po zgłoszenia dostaw kurierom.

  • ASP.NET MVC
  • MS SQL
  • C#
  • jQuery
  • CSS3
  • Entity Framework

Projekt graficzny strony

Spójność tematyki serwisu z jej wizualną oprawą była niezwykle istotna, aby jednocześnie zachęcać do skorzystania z oferty. Projekt graficzny strony jest lekki, przejrzysty i dynamiczny. Odpowiednio dobrana kolorystyka i ciekawa prezentacja posiłków pracują na ilość składanych zamówień. Swoje przełożenie na popularność serwisu ma także ograniczenie elementów do niezbędnego minimum, by klienci w łatwy sposób mogli odszukać ważne dla siebie treści.

System zamówień

Każdy ceni swój czas oraz wygodę. Mając ten fakt na uwadze, założyciele EatZone postanowili ułatwić swoim klientom dostępność oferowanych usług. W dogodnym miejscu i czasie każdy zarejestrowany użytkownik portalu może zamówić wybraną dietę, którą sugeruje specjalny kalkulator zalecanego dziennego spożycia kalorii. W przypadku potrzeby konsultacji stworzony został stosowny formularz kontaktowy. Zamówienia są na bieżąco monitorowane, aby powiadamiać klientów o kończących się dietach w celu przedłużenia usługi.

Dedykowany system CRM

Funkcjonalność portalu, a co za tym idzie zadowolenie klientów, w ogromnym stopniu zależy od właściwego oprogramowania, które w nieskomplikowany sposób wspiera zarządzanie całym procesem zamówień. Diety muszą odpowiadać zapotrzebowaniu kalorycznemu wyliczanemu przez dostosowane narzędzie. Poszczególne menu mogą być na bieżąco modyfikowane w celu urozmaicenia oferty. Proces składania oraz realizacji zamówień został zaprojektowany tak, aby ograniczyć działania do niezbędnego mininum, mając na uwadze dużą ilość dziennych zgłoszeń. Oprogramowanie udostępnia także funckję zarzadzania dostawami, w tym wydawanie dyspozycji kurierom i określanie obszarów dostaw. System spełnia się dodatkowo w zakresie takich prac jak np. przygotowywanie zestawień dla kuchni. Wszystkie operacje wykonywane za pośrednictwem CRM mogą być relacjonowane poprzez rozbudowany system raportowania.

PRZEKONALIŚMY CIĘ? POWIERZ NAM SWÓJ PROJEKT!

Kontakt

JMR Technologies Sp. z o.o. ul. Wołodyjowskiego 75 02-724 Warszawa

+48 22 415 55 80 kontakt@jmr.pl