Myfitweb

#Design #UX #Backend #Mobile #E-commerce

W GRUPIE JEST SIŁA

Dla naszego klienta stworzyliśmy platformę dedykowaną osobom ceniącym aktywność oraz zdrową dietę. Myfitweb.com to obszerna baza ćwiczeń, diet, artykułów oraz nowinek ze świata fitness. Strona internetowa udostępnia wszelkie informacje niezbędne w procesie zdobycia bądź utrzymania wymarzonej formy fizycznej. Mechanika portalu jest bardzo rozbudowana z uwagi na szeroki zakres działań możliwy do podjęcia za jego pośrednictwem. Głównym motorem serwisu jest dedykowany system CRM pozwalający na spójność wszystkich funkcji, takich jak dobór diet lub treningów, czy gromadzenie informacji o wykonanych planach oraz sugerowanie dalszych kroków dla podjętych wyzwań. Dodatkowymi narzędziami wzbogacającymi serwis są nowoczesny portal społecznościowy oraz aplikacja mobilna.

  • ASP.NET MVC
  • MS SQL
  • C#
  • jQuery
  • CSS3
  • Entity Framework
  • Angular.js
  • Apache Cordova
  • Ionic

Projekt graficzny strony

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby projekt graficzny portalu odzwierciedlał jego przesłanie. Wynikiem prac jest dynamiczna grafika oraz zróżnicowany, ale jednocześnie spójny podział przestrzeni. Każdy element strony ma za zadanie pobudzać do działania, stąd przemyślany dobór intensywnych barw, a nawet niebanalnych kształtów. Multitasking portalu myfitweb spotęgował wymagania względem przejrzystości strony, aby przede wszystkim nie zniechęcić początkujących użytkowników. Serwis ma za zadanie być jak najbardziej intuicyjny i podlega ciągłym testom w celu udoskonalania jego przystępności.

Portal społecznościowy

Myfitweb ukierunkowany jest na ludzi aktywnych, którzy często szukają formy ekspresji dla swojej energii i osiągnięć. Z tego względu projekt został rozszerzony o nowoczesny lifestyle'owy portal społecznościowy, gdzie użytkownicy mogą dzielić się doświadczeniem, zawiązywać nowe znajomości, a także na bieżąco monitorować własne wyniki, bądź porównywać je z innymi. Portal nawiązuje do serwisu myfitweb.com zarówno pod względem wizualnym, jak i merytorycznym. Jest interesującą alternatywą dla popularnych już mediów społecznościowych. A wyróżnia się między innymi ciekawym narzędziem rankingowym, gdzie użytkownicy mogą wyznaczać sobie cele oraz wyzywać na sportowy pojedynek innych członków portalu.

Rejestr treningów i diet

Każdy użytkownik serwisu ma inne potrzeby i cele, dlatego podstawowa baza diet i treningów jest stale rozbudowywana o nowe pozycje. Zarówno przez wyszkolonych trenerów i dietetyków, jak i przez samych użytkowników portalu. Możliwość dzielenia się swoimi propozycjami ma inspirować i urozmaicać sprawdzone już plany. Rejestry są skategoryzowane w przejrzysty sposób, aby każdy mógł szybko i sprawnie odnaleźć interesujące go ćwiczenia czy odpowiednie posiłki. Dostępny jest także wykaz trenerów i dietetyków, który pozwala wyszukać specjalistę w najbliższej okolicy, by umówić się na konsultację.

Aplikacja mobilna

Aktywość nie lubi ograniczeń. Stworzyliśmy więc aplikacje mobilne dla seriwsu myfitweb.com oraz portalu społecznościowego. W ten sposób użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji i ulubionych narzędzi, gdziekolwiek się znajdują, zdobywając i wymieniając informacje na bieżąco.

Materiały promocyjne

Zespół grafików JMR opracował i wykonał projekty materiałów promocyjnych dla myfitweb.com. Powstałe produkty, takie jak ulotki reklamowe, foldery informacyjne dla klubów fitness oraz wizytówki, zostały wykonane z wykorzystaniem wysokiej jakości grafik oraz przy zastosowaniu ciekawych rozwiązań projektowych. Całość realizacji jest spójna z przewodnią linią designu tworzonego serwisu.

PRZEKONALIŚMY CIĘ? POWIERZ NAM SWÓJ PROJEKT!

Kontakt

JMR Technologies Sp. z o.o. ul. Wołodyjowskiego 75 02-724 Warszawa

+48 22 415 55 80 kontakt@jmr.pl