Wprost nieruchomości

#ux #design #cms #crm

ZAINWESTUJ Z WPROST

Dla naszego klienta OAK Property Sp. z o.o. przygotowaliśmy portal internetowy www.nieruchomosci.wprost.pl z wykazem nieruchomości dla osób zainteresowanych inwestycją pieniędzy. Użytkownicy mogą wyszukiwać oferty według różnych kategorii oraz wysyłać zapytania dotyczące konkretnej inwestycji. Serwis funkcjonuje w integracji z systemem dedykowanym CMS oraz CRM opracowanym dla doradców Wprost Nieruchomości. Za pomocą oprogramowania w łatwy sposób można wprowadzać oferty i zarządzać nimi na bieżąco.

  • ASP.NET
  • MS SQL
  • C#
  • jQuery
  • CSS3
  • Entity Framework

Projekt graficzny strony

Zaczęliśmy od opracowania interaktywnej makiety, dzięki której mogliśmy zweryfikować potrzeby naszego klienta. Następnie na jej podstawie przygotowaliśmy projekt graficzny portalu. Naszemu klientowi zależało na wysokiej dostępności strony, dlatego też została zaprojektowana na wszystkie możliwe rozdzielczości – jest w pełni responsywna. Oprócz mechaniki serwisu byliśmy odpowiedzialni również za oprawę graficzną. Mając na uwadze wymagania potencjalnych inwestorów, staraliśmy się, aby oferty były zaprezentowane w czytelny oraz atrakcyjny sposób.

Dedykowany system CRM

Na potrzeby serwisu stworzyliśmy dedykowany system CRM. Oprogramowanie umożliwia doradcom Wprost Nieruchomości zarządzanie ofertami w przystępny sposób, aby na bieżąco aktualizować zawarte na portalu informacje. Dużym ułatwieniem jest funkcja importu ofert bezpośrednio z arkuszy Excel. System pozwala również na dokonywanie rezerwacji inwestycji. Dodatkowe rozwiązanie to zarządzanie bazą klientów oraz doradców. Wprowadziliśmy także rozbudowany system raportowania.

Materiały do druku

W ramach dalszej współpracy nasz zespół grafików odpowiadał za design materiałów promocyjnych. Zaprojektowane zostały dwie całostronicowe reklamy do umieszczenia w tygodniku Wprost. Dla OAK Property Sp. z o.o. wykonaliśmy również wzór wizytówek utrzymany w stylistyce portalu oraz zadbaliśmy o ich produkcję.

PRZEKONALIŚMY CIĘ? POWIERZ NAM SWÓJ PROJEKT!

Kontakt

JMR Technologies Sp. z o.o. ul. Wołodyjowskiego 75 02-724 Warszawa

+48 22 415 55 80 kontakt@jmr.pl