Oprogramowanie dedykowane

EFEKTYWNA I UŻYTECZNA TECHNOLOGIA

Oprogramowanie dedykowane to idealna propozycja dla klientów mających ściśle sprecyzowane oczekiwania i dla tych, którzy nie sięgają po szablonowe rozwiązania.

Nasz cel to efektywna i użyteczna technologia dostosowana do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Dzięki kompetencji oraz dotychczasowemu doświadczeniu prowadzimy z powodzeniem złożone i wymagające projekty informatyczne.

Wiemy, jak powinien wyglądać produkt, który zrealizuje Twoje cele biznesowe. Projektujemy i wdrażamy aplikacje zarówno na potrzeby wewnętrzne klientów, jako wspomaganie zarządzania firmą, jak i produkty webowe wspierające działania e-biznesowe.

Na przygotowanie oprogramowania dedykowanego składa się kilka etapów. Na wstępie przeprowadzamy analizę, która pozwala na poznanie dokładnych wymogów klienta i możliwości ich realizacji. Kolejnym krokiem jest dobór odpowiedniej technologii. Projekt systemu oraz stworzenie architektury informacji kończy się wdrożeniem produktu, który na życzenie klienta może być przez nas utrzymywany oraz modyfikowany.

Propozycje dedykowanych rozwiązań

  • Aplikacje biznesowe - narzędzia wspierające biznes
  • System obiegu dokumentów
  • Platformy e‑learningowe
  • Portale internetowe
  • Aplikacje multimedialne
PRZEKONALIŚMY CIĘ? POWIERZ NAM SWÓJ PROJEKT!

Kontakt

JMR Technologies Sp. z o.o. ul. Wołodyjowskiego 75 02-724 Warszawa

+48 22 415 55 80 kontakt@jmr.pl