Gotowe rozwiązania

SYSTEMY OPEN SOURCE

Alternatywą dla oprogramowania dedykowanego jest korzystanie z rozległej bazy gotowych rozwiązań. Służą one za podstawę do tworzenia na dalszym etapie zindywidualizowanych projektów opierających się na skutecznym i sprawdzonym silniku. Wszechstronność funkcji pozwala na odpowiednie dostosowanie produktu do szczególnych zapotrzebowań klienta.

Dajemy również możliwość poszerzenia zakresu użyteczności programu. Implemetacja gotowych rozwiązań to właściwa propozycja dla firm, które w krótkim czasie potrzebują uruchomić swoje usługi za pomocą nowego oprogamowania. Adaptację systemu i jego późniejszą modyfikację przeprowadzamy w taki sposób, aby nie zakłóciła pracy działających już elementów.

Gotowe rozwiązania, z których dotychczas korzystaliśmy:

  • OpenERP
  • Umbraco CMS

OpenERP

OpenERP, obecnie znany jako Odoo, to od wielu lat najpowszechniejszy opensource'owy system ERP. Multifunkcjonalność platformy znajduje zastosowanie w niemal wszystkich obszarach działalności firmy: od produkcji, po kadry, księgowość, aż po zarządzanie sprzedażą. Możliwości jest wiele, dzięki czemu system sprawdza się zarówno w małych jak i dużych przedsiębiorstwach niezależnie od branży. Dostępny w polskiej wersji językowej.

Zobacz więcej

Umbraco CMS

Umbraco CMS to jeden z najbardziej znanych systemów zarządzania treścią opartych o technologię .NET. Łatwy w obsłudze ma swoich zwolenników wśród web designerów, IT developerów oraz contentowców. Platforma posiada możliwość poszerzenia fukncji o dodatkowe profesjonalne narzędzia dla bardziej wymagających klientów. Podstawowe aplikacje w zupełności jednak znajdą zastosowanie w mniejszych celach komercyjnych.

PRZEKONALIŚMY CIĘ? POWIERZ NAM SWÓJ PROJEKT!

Kontakt

JMR Technologies Sp. z o.o. ul. Wołodyjowskiego 75 02-724 Warszawa

+48 22 415 55 80 kontakt@jmr.pl